O nás

Firma HVD ruk působí na českém i zahraničním trhu již od roku 1990. Jedná se o rodinnou firmu, která navázala na více než 100 let starou tradici výroby kožených rukavic v Čechách.

Náš výrobní program je zaměřen výhradně na výrobu kvalitních kožených vycházkových rukavic. Vyrábíme kožené rukavice jak v dámském, tak i pánském provedení v mnoha atraktivních designech. Do námi vyrobených kožených rukavic vkládáme různé druhy podšívek, jak pletených, tak i šitých.

Jako vrchový materiál pro naši výrobu kožených vycházkových rukavic jsou používány výhradně velice kvalitní kůže z jehnětiny, které zčásti dovážíme i od takových výrobců kůží, jako je fi. Pittards z Velké Británie, což je jedna z nejrenomovanějších firem na světě, výrábějících kůže na kožené vycházkové rukavice. Dále pak především na výrobu luxusních pánských kožených rukavic používáme kůže z amerického jelena, které dovážíme přímo z USA.

Naše výrobky dodáváme nejenom na tuzemský trh, ale převážnou část produkce vyvážíme do zahraničí. Naším nejvýznamnějším dlouhodobým obchodním partnerem v zahraničí je firma Dents z Velké Británie, která je jedním z předních výrobců a prodejců vycházkových kožených rukavic na tamním trhu. S touto firmou spolupracujeme již od roku 1996. Dalšími našimi exportními teritorii jsou země západní Evropy (Německo, Irsko, Holandsko), ale i země východní Evropy (Litva, Estonsko, Rusko).

Snahou všech pracovníků podílejících se na produkci naší firmy byla vždy kvalitní řemeslná práce, která pro výrobu kožených rukavic je základním kamenem úspěchu, a která námi vyráběné kožené vycházkové rukavice odlišuje od konkurence, zvláště pak z Dálného Východu. A na základě dnes již více než 20-ti letých zkušeností věříme, že se nám tuto snahu daří naplňovat.

cms-img